SON DAKİKA

HaberSim
Hakkımızda

habersim

Habersim; Güncel, Politika, Spor, Ekonomi, Eğitim, Sağlık,Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerdeki güncel haber sunmak, haberlerin arşivini oluşturmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. WordPress alt yapısı ile lisanslı “Publisher” haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.

Habersim İstanbul Kadıköy merkezli ofisinde 8 kişilik ekip  (Künye) ile sizlere tarafsızlık içinde haberi çarpıtmadan siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

Önemli haberler, güncel gelişmeler Habersim‘de.

YAYIN İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik

Mimiksiz Habercilik

Açıklık

Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik

YASALARA %100 UYGUN
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

 

Habersim; Current , Politics, Sports , Economy, Education, Health , Magazine, Arts and Culture , External News and all other categories of to provide updated news , create an archive of news and internet users of the portal to a comprehensive news have been created to facilitate access to news licensed by WordPress infrastructure ”Publisher” news software is built with infrastructure.

Habersim has 8 -person team with office based on İstanbul Kadıköy news distortion in the impartiality of our esteemed followers to you.

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ